Naša šola že več let sodeluje na Štefanovem sejmu, kjer Turistično društvo Selca razpiše likovni natečaj na določeno temo. Letos je bila tema Ratitovec. Vsi učenci od 1. do 5. razreda so sodelovali na likovnem natečaju, vsak razred s svojo tehniko; 1. razred – praskanka, 2. razred – razglednica s pozdravi z Ratitovca, 3. razred – modeliranje reliefnega prikaza Ratitovca, 4. razred – risba Krekove koče na Ratitovcu, 5. razred – kolaž. Likovne izdelke, ki so bili razstavljeni 26. 12. 2019 v Krekovem domu v Selcih, je ocenilo 156 obiskovalcev – ocenjevalcev. V vsakem razredu so bili avtorji “prvih treh” umetnin razglašeni na Bakladi, 1. januarja 2020, kjer so prejeli praktične nagrade. Te so prejeli: 1. RAZRED: Lejla Šolar, Zoja Megušar, Katarina Nastran; 2. RAZRED: Miha Trajkovič, Vita Kavčič, Tija Županec; 3. RAZRED: Maja Trajkovič, Manca Podrekar, Alja Mohorič; 4. RAZRED: Tomaž Krmelj, Mojca Gaber, Zoja Mohorič; 5. RAZRED: Neža Habjan, Nika Mohorič, Patrik Županec.

Čestitamo!