Za nami je zadnji šolski dan v šolskem letu 2023/24. Zaključili smo ga s praznovanjem zadnjega šolskega dne ter s  proslavo ob dnevu državnosti. Učenci so peli in plesali. Dramska skupina Igralne breskvice, v kateri je sedem petošolcev, pa nas je nas navdušila z novo igrico, ki nas je popeljala v svet pravljic.

Učencem smo podelili priznanja iz tekmovanj za Matematični kenguru in Cankarjevo tekmovanje.

Čisto ob koncu smo se poslovili od petošolcev, ki bodo 2. septembra prestopili prag matične šole v Železnikih in od naše učiteljice Anke, ki odhaja v pokoj.

V petek, 21. 6. 2024, pa smo podelili tudi diplome najboljšim tekmovalcem v troboju. Učenci vseh petih razredov so se pomerili v metu vorteksa, v skoku v daljino z zaletom in v teku na 60 m. Čestitamo!